Papierová slamka na pitie, 0,6 x 19,5 cm, 100 ks

Cena: 2.99 €

Šetrite prírodu a myslite na zelenú budúcnosť! Tieto slamky sa stanú sa nevyhnutnou súčasťou zásuvky v kuchynskej linke. Sú vyrobené z prírodného materiálu šetrného k životnému prostrediu a 100% organické aj úplne kompostovateľné. V balení nájdete 100 kusov.

Podobné vyhľadávania

Podobné produkty

2.99 €
Šetrite prírodu a myslite na zelenú budúcnosť! Tieto slamky sa stanú sa nevyhnutnou súčasťou zásuvky v kuchynskej linke. Sú vyrobené z prírodného materiálu šetrného k životnému prostrediu a 100% organické aj úplne kompostovateľné. V balení nájdete 100 kusov....
10.77 €
Bav se a vyráběj papírové korálky s naším speciálně navrženým nástrojem. Jednoduše vlož do nástroje papír z novin nebo časopisu a otoč kličkou.
8.49 €
Nenechávajte vreckovky len tak voľne ležať a kúpte im slušivý obal. Elegatná kombinácia čiernej a hnedej ozvláštni interiér vášho domova. Je minimalistický a hodí sa do akéhokoľvek interiéru. Materiál: MDF.
33.99 €
Univerzálny závesný systém do každej kuchyne. Vynikajúci pre všetky obvyklé alumíniové a potravinové fólie aj papierové utierky v roliach. 5 rokov záruka.
5.99 €
Krásnu sedemramennú hviezdu si môžete zavesiť napríklad do okna alebo na stropné osvetlenie. Je ozdobená jemným dierovaním a glitrami.
8.49 €
Nenechávajte vreckovky len tak voľne ležať a kúpte im slušivý obal. Tento box je ozdobený malými drevenými domčekmi a nápisom. Viečko má kontrastnú hnedú farbu.
6.49 €
Krásnu sedemramennú hviezdu si môžete zavesiť napríklad do okna alebo na stropné osvetlenie. Je ozdobená jemným dierovaním.
8.49 €
Krásnu papierovú dekoráciu s LED svetielkami si môžete zavesiť napríklad do okna alebo na stropné osvetlenie. Hviezda je ozdobená glitrami. Praktický je časovač 6/18 hodín, t. j. 6 hodín svietenia, 18 hodín vypnuté. Dekorácia je napájaná 2 batériami AA, ktoré...
58.2 €
RAPPA - Papierový stojan v dizajne Exkluzívne plyše Prezentácia výrobkov je dôležitá, preto je u nás k dispozícii tento papierový stojan v designe Exkluzívne plyšu. Radi by ste si tento stojan umiestnili k vám na predajňu? Stojan je k dispozícii na prepožičanie...